Skolens ledelse

 

  

Kjell Inge Bråtveit
Konstituert rektor

E-post: kjell.inge.bratveit@skole.rogfk.no

Telefon: 51 92 21 30
Mobil: 971 34 050

 

     

Ruth Mariann Hop
Administrasjonsleder

E-post: ruth.mariann.hop@skole.rogfk.no

Telefon: 51 92 21 21
Mobil: 958 89 879

 

   

Tor Inge Kalstad
Avdelingsleder Elektro og datateknologi

E-post: tor.inge.kalstad@skole.rogfk.no

Telefon: 51 92 21 30
Mobil: 416 96 610

 

 

  

Trine Bjerga
Avdelingsleder for helse- og oppvekstfag 

E-post: trine.merethe.s.bjerga@skole.rogfk.no

Telefon: 51 92 21 29
Mobil: 

 

 

Ketil Lyngvær
Avdelingsleder restaurant- og matfag

E-post:ketil.lyngver@skole.rogfk.no

Telefon: 51 92 21 28
Mobil: 911 26 689

 

    

Ben Jerry Ellingsen 
Avdelingsleder voksenopplæring

E-post: ben.jerry.ellingsen@skole.rogfk.no

Telefon: 51 92 21 38
Mobil: 903 34 999

 

   

 

  

Vigdis Igland
Avdelingsleder tilrettelagt

E-post: vigdis.igland@skole.rogfk.no

Telefon: 51 92 21 37
Mobil: 901 93 296

 

  

Bjørn Eileraas
Avdelingsleder elevoppfølgingsteam
Eksamensansvarlig

E-post: bjoern.eileraas@skole.rogfk.no

Telefon: 51 92 21 27
Mobil: 901 25 752

 

         

Hans Helge Iversen
Avdelingsleder Teknologi- og industrifag

 

E-post: hans.helge.iversen@skole.rogfk.no

Telefon: 
Mobil: 908 82 735

 

    

Bente Romseland Døsen

Rektor (permisjon)

E-post:bente.romseland.dosen@skole.rogfk.no

Telefon: 
Mobil: 

 

Til toppen